Background
home  kosmetika  Akce fotogalerie  kontakty  napište 
 
přístrojové ošetření

OŠETŘENÍ OVOCNÝMI AHA KYSELINAMI – ÚČINNÁ A BEZPEČNÁ EXFOLIACE

Speciální metoda založená na ošetření pleti ovocnými kyselinami. Intenzivní péče může odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, dále pigmentace, skvrny, jemné vrásky a prozáří unavenou, bledou pleť. Výsledek je rychle viditelný. Pleť vypadá mladší, má stejnoměrný svěží povrch.

EXFOLIATION SYSTEM je dovoleno používat jako intenzivní peeling pouze technicky zkušeným a vyškoleným kosmetičkám. Zkušená kosmetička rozhodne, po důkladné anamnéze o koncentraci a době působení jednotlivých speciálních produktů. Kromě toho musí zajistit odpovídající následná opatření. Především bezpodmínečnou ochranu proti slunci pro čerstvě ošetřenou kůži s čistícím systémem. Po ošetření je kůže vláčná, dobře hydratovaná, prokrvená, má jemné a rovnoměrné póry.

Povrchové rohovinové buňky tvoří s hydro-lipidním filmem ochrannou bariéru proti okolnímu prostředí. Bohužel vnější negativní vlivy na pokožku pravidelně útočí a zanechávají na ni nevzhledné stopy. Nejvýraznějšími stopami po létě jsou tmavé pigmentové skvrny a drobné suché vrásky. Nevyvážená strava a život plný stresu jsou příčinou komedonů, vřídků a mastící se pleti. Existuje mnoho důvodů, proč použít k ošetření pleti EXFOLIATION SYSTEM. Kromě toho, kosmetické přípravky, jako jsou koncentráty, krémy a masky optimálně fungují pouze v případě, že kůže je ideálně připravena. EXFOLIATION SYSTÉM zvlášť důkladně umožňuje prostupu následně užitých aktivních látek hluboko do pleti. Vysoce aktivní a intenzivní peeling vytváří ideální pleť přesně podle přání zákaznice.

Připravila: Bohumila Christophová – školící kosmetička Janssen cosmetics – soudní znalec kosmetika vizážistika.
 
 

ZMĚNA ADRESY

Naše studio je nově přestěhováno na adrese Horní Lán 1312/12, Olomouc.
 
 
Další akce